Умовні позначення важливості почитання свят
найбільш важливі
менш важливі
свята вибіркового почитання

Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
ВСІ СВЯТА В РОЦІ (2018)
id Назва св'ята / Святий на честь якого є свято Дата почитання по сх. календарі Дата почитання по зх. календарі
1 святий Григорій з Назіянзу (Назіянський) 02.01 (Вт)
2 блаженна Марцеліна Даровська 05.01 (Пт) 25.12 (Вт)
3 Різдво Христове 07.01 (Нд) 25.12 (Вт)
4 святий Раймонд Пеньяфортський 07.01 (Нд)
5 Собор Пресвятої Богородиці 08.01 (Пн)
6 святий Йосиф Обручник 08.01 (Пн)
7 святитель Іларіон 13.01 (Сб)
8 Обрізання ГНІХ 14.01 (Нд)
9 Богоявлення. Хрещення (Водохреща) Господнє 19.01 (Пт) 06.01 (Сб)
10 Собор св. славного пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Йоана 20.01 (Сб)
11 Неділя про Закхея 21.01 (Нд)
12 Неділя митаря і фарисея 28.01 (Нд)
13 святий Йоан Боско 31.1 (Ср)
14 Неділя блудного сина 04.02 (Нд)
15 святий Франциск з Паулі 02.04 (Пн)
16 Субота мясопусна 09.02 (Пт)
17 Неділя мясопусна 10.02 (Сб)
18 Про блудного сина 12.02 (Пн)
19 Трьох святителів (Василія Великого, Іоанна Золотоустого, Григорія Богослова) 12.02 (Пн)
20 Трьох святителів (Василія Великого, Іоанна Золотоустого, Григорія Богослова) 12.02 (Пн)
21 Трьох святителів (Василія Великого, Іоанна Золотоустого, Григорія Богослова) 12.02 (Пн)
22 Трьох святителів (Василія Великого, Іоанна Золотоустого, Григорія Богослова) 12.02 (Пн)
23 святий Валентин пресвітер 14.02 (Ср)
24 Стрітення Господнє 15.02 (Чт) 02.02 (Пт)
25 Субота сиропусна 17.02 (Сб)
26 Неділя сиропусна 18.02 (Нд)
27 святий Партеній 20.02 (Вт)
28 свята Франциска 09.03 (Пт)
29 Неділя Хрестопоклонна 11.03 (Нд)
30 святий Патрик 17.03 (Сб)
31 святий Йосиф Обручник 19.03 (Пн)
32 святий Йосиф Обручник 20.03 (Вт)
33 День пам’яті сорока Севастійських мучеників 22.03 (Чт)
34 Лазарева субота 31.03 (Сб)
35 Квітна (Вербна) неділя 01.04 (Нд)
36 святий Ісидор, єпископ Севільський 04.04 (Ср)
37 святий Флоріан 04.05 (Пт)
38 Благовіщення Пресвятої Богородиці 07.04 (Сб) 25.03 (Нд)
39 Томина неділя 15.04 (Нд)
40 Воскресіння Христове (Паска),(Великдень) 16.04 (Пн) 16.04 (Пн)
41 Неділя мироносиця 22.04 (Нд)
42 святий Мартин Ісповідник, папа римський 27.04 (Пт) 13.04 (Пт)
43 Неділя розслабленого 29.04 (Нд)
44 святий Йосиф Обручник 01.05 (Вт)
45 Неділя самарянки 06.05 (Нд)
46 святий Юрій Переможець 06.05 (Нд) 23.04 (Пн)
47 святий апостол Марко 08.05 (Вт) 25.04 (Ср)
48 святий Станіслав 08.05 (Вт)
49 Неділя сліпонародженого 13.05 (Нд)
50 Вознесіння 17.05 (Чт)
51 святий Бернардин Сієнський 20.05 (Нд)
52 святий Йоан із Непомук 21.05 (Пн)
53 свята Рита Кассійська 22.05 (Вт)
54 Зіслання Святого Духа (День Святої П’ятидесятниці, Трійця) 27.05 (Нд)
55 День Святого Духа 28.05 (Пн)
56 свята Рита Кассійська 04.06 (Пн) 22.05 (Вт)
57 святий Боніфатій 05.06 (Вт)
58 святий Єфрем Сірійський (Сирін) 09.06 (Сб)
59 святий Домінік Савіо 12.06 (Вт)
60 святий Антоній Падуанський 13.06 (Ср)
61 Пресвятої Євхаристії (Божого тіла) 15.06 (Пт)
62 святий брат Альберт Хмельовський 17.06 (Нд)
63 святий Ромуальд 19.06 (Вт)
64 святий Алойзій Гонзага 21.06 (Чт)
65 святий Паулін Ноланський 22.06 (Пт)
66 Найсвятіше Серце Ісусове 23.06 (Сб)
67 святий апостол Тит Варнава 24.06 (Нд)
68 святий Онуфрій 25.06 (Пн)
69 святий Зигмунт Гораздовський 26.06 (Вт)
70 святий Хосемарія Ескріва 26.06 (Вт)
71 блаженний Омелян Ковч 27.06 (Ср)
72 блаженний Йосафат Коциловський 27.06 (Ср)
73 святий Кирило Олександрійський 27.06 (Ср)
74 блаженний священномученик Олексій Зарицький 27.06 (Ср)
75 священномученик Микола Чарнецький 27.06 (Ср)
76 святий Іриней 28.06 (Чт)
77 Святих Першомучеників Римської Церкви 30.06 (Сб)
78 святий апостол Юда-Тадей 02.07 (Пн)
79 свята Єлизавета Португальська 04.07 (Ср)
80 свята Антонія Марія Заккарія 05.07 (Чт)
81 свята Марія Горетті 06.07 (Пт)
82 Рождество святого славного пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Йоана 07.07 (Сб) 24.06 (Нд)
83 святий Йоан із Дуклі 08.07 (Нд)
84 святий Августин Зао Ронг 09.07 (Пн)
85 святий Бенедикт 11.07 (Ср)
86 Свв. славних і всехвальних Верховних Апп. Петра й Павла 12.07 (Чт) 29.06 (Пт)
87 Свв. славних і всехвальних Верховних Апп. Петра й Павла 12.07 (Чт) 29.06 (Пт)
88 Свв. славних і всехвальних Верховних Апп. Петра й Павла) 12.07 (Чт) 29.06 (Пт)
89 свята Вероніка 12.07 (Чт)
90 святий Генріх 13.07 (Пт)
91 святий Камілло де Лелліс, пресвітер 14.07 (Сб)
92 Положення Чесної Ризи Пресвятої Владичиці нашої Богородиці 15.07 (Нд)
93 святий Бонавентура 15.07 (Нд)
94 святий Андрей Критський 17.07 (Вт)
95 свята Марта 17.07 (Вт) 29.07 (Нд)
96 святий Сергій Радонезький 18.07 (Ср)
97 преподобний Авва Сисой Великий 19.07 (Чт)
98 свята Діва Юліянія, княгиня Гольшанська 19.07 (Чт)
99 святий Аполлінарій 20.07 (Пт)
100 святий Лаврентій Бріндізійський 21.07 (Сб)
101 святий великомученик Прокопій 21.07 (Сб)
102 свята Марія Магдалина 22.07 (Нд)
103 святий Шарбель 24.07 (Вт)
104 свята рівноапостольна княгиня Ольга 24.07 (Вт) 24.07 (Вт)
105 Собор Архангела Гавриїла 26.07 (Чт)
106 святий рівноапостольний кн. Володимир Великий 28.07 (Сб) 28.07 (Сб)
107 преподобний Серафим Саровський 01.08 (Ср)
108 святий Євсевій Верчеллійський 02.08 (Чт)
109 святий пророк Ілля 02.08 (Чт) 02.08 (Чт)
110 свята Лідія 03.08 (Пт)
111 свята Марія Магдалина 04.08 (Сб)
112 свята Жан-Марі Віанней 04.08 (Сб)
113 святий Борис 06.08 (Пн)
114 святий Гліб 06.08 (Пн)
115 свята Анна 07.08 (Вт) 26.07 (Чт)
116 святий Пантелеймон 09.08 (Чт)
117 свята Філомена 11.08 (Сб)
118 мученик Іоан Воїн 12.08 (Нд)
119 Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього 14.08 (Вт)
120 святих мучеників 7-х братів Макавейських 14.08 (Вт)
121 святий апостол Стефан, архидиякон 15.08 (Ср)
122 Святе Преображення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа 19.08 (Нд) 06.08 (Пн)
123 святий архидиякон Лаврентій 23.08 (Чт)
124 преподобний Феодосій Печерський 27.08 (Пн)
125 Успіння (Успення) Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії 28.08 (Вт) 15.08 (Ср)
126 Перенесення з Едесси до Константинополя Нерукотворного Образа Господа 28.08 (Вт)
127 святий мученик Калиник (Калінік) 29.08 (Ср)
128 преподобний Аліпій Печерський 30.08 (Чт)
129 святий Симеон Стовпник 01.09 (Сб) 05.01 (Пт)
130 святий апостол Юда-Тадей 03.09 (Пн)
131 ісповідник віри Йосиф Сліпий (патріарх) 07.09 (Пт)
132 Усікновення Чесної Голови св. славного Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Йоана 11.09 (Вт)
133 святий благовірний великий князь Олександр Невський 12.09 (Ср)
134 Положення Чесного Пояса Пресвятої Богородиці 13.09 (Чт)
135 преподобний Феодосій Печерський 15.09 (Сб)
136 преподобний Антоній Печерський 15.09 (Сб)
137 день пам’яті пророка Захарії та праведної Єлизавети, батьків Іоана Предтечі 18.09 (Вт)
138 Спомин про чудо Архістратига Божого Михаїла в Хонах 19.09 (Ср)
139 Рождество Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії 21.09 (Пт) 08.09 (Сб)
140 святої Анни та Йоакима 22.09 (Сб)
141 святий отець Піо 23.09 (Нд)
142 Воздвиження Чесного Хреста Господнього 27.09 (Чт) 14.09 (Пт)
143 Віра, Надія, Любов та їх мати Софія 30.09 (Нд)
144 преподобний Іов Манявський 07.10 (Нд)
145 преподобний Феодосій Манявський 07.10 (Нд)
146 святий Сергій Радонезький 08.10 (Пн)
147 святий апостол Іван (Іоанн, Йоан) Богослов 09.10 (Вт)
148 святий мученик Калістрат 10.10 (Ср)
149 свята Діва Юліянія, княгиня Гольшанська 11.10 (Чт)
150 святий Архистратиг Михаїл 13.10 (Сб)
151 Покров Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії 14.10 (Нд)
152 святий Петро Калнишевський 14.10 (Нд)
153 святий Кипріян Карфагенський 15.10 (Пн) 16.09 (Нд)
154 святий Герард Маєлі 16.10 (Вт)
155 святий апостол Фома 19.10 (Пт)
156 святий апостол Яків молодший 22.10 (Пн)
157 святий апостол Пилип, диякон 24.10 (Ср)
158 свята Параскевія П'ятниця 27.10 (Сб)
159 святий апостол Юда-Тадей 28.10 (Нд)
160 мученик Лонгин сотник 29.10 (Пн)
161 святий Андрей Критський 30.10 (Вт)
162 святий Косма 30.10 (Вт)
163 святий Даміан 30.10 (Вт)
164 святий апостол Лука 31.10 (Ср)
165 святий Димитрій Солунський 08.11 (Чт) 26.10 (Пт)
166 святий Косма 14.11 (Ср) 26.09 (Ср)
167 святий Даміан 14.11 (Ср) 26.09 (Ср)
168 святий Йосафат Кунцевич 16.11 (Пт) 12.11 (Пн)
169 святий Йосиф Обручник 16.11 (Пт)
170 Собор Архістратига Михаїла і всіх Небесних Сил безплотних 21.11 (Ср)
171 Григорій Палама 27.11 (Вт)
172 Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії 4.12 (Вт) 21.11 (Ср)
173 святий апостол Андрій 13.12 (Чт)
174 святий Миколай Мірлікійський 19.12 (Ср) 06.12 (Чт)
175 Непорочне зачаття Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії 22.12 (Сб) 8.12 (Сб)
176 святий Спиридон Тримифунтський 25.12 (Вт)
Зберегти календар в pdf